Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "SANIMET" Grzegorz Strąkowski zajmuje się obecnie zarówno handlem instalacjami wodno kanalizacyjnymi i centralnego ogrzewania, wyposażeniem łazienkowym, płytkami ceramicznymi oraz chemią budowlaną i instalacją elektryczną z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Ponadto świadczy usługi wykonania instalacji sanitarnych oraz centralnego ogrzewania . Ta szeroka oferta skierowana jest do klienta detalicznego oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych mających zarówno charakter odbiorców finalnych jak i pośredników.
Właścicielem firmy jest Grzegorz Strąkowski, który dysponując wiedzą fachową z zakresu instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania swą działalność gospodarczą rozpoczął 2 listopada 1994 roku od niewielkiego sklepu w Ozorkowie pod nazwą HANDEL ART. HYDRAULICZNO - METALOWYMI GRZEGORZ STRĄKOWSKI . Zapewnienie fachowej i życzliwej obsługi oraz nieustannie poszerzającej się oferty stało się podstawą ciągłego rozwoju przejawiającego się zatrudnianiem kolejnych pracowników i poszerzaniem powierzchni handlowej lokalu w Ozorkowie przy ul. Starzyńskiego 13 B C. Od 2 marca 2002 roku rozpoczął sprzedaż drugi sklep w Ozorkowie zwany FILIĄ przy ul. Wyszyńskiego 10 . Nowy lokal umożliwił rozbudowę ekspozycji wyposażenia łazienkowego i rozszerzenie oferty o płytki ceramiczne oraz chemie budowlaną . Salon ten funkcjonował do momentu ukończenia inwestycji przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 75 B owocującej piętrowym pawilonem handlowym o powierzchni ekspozycyjnej ok. 450 m2 i placem zapewniającym przestrzeń logistyczną. Tam też przeniesiono siedzibę firmy, która od 2 kwietnia 2005 roku przyjęła obecną nazwę jednocześnie rozszerzając swój profil działalności o świadczenie usług z zakresu wykonywania instalacji sanitarnych, białego montażu i centralnego ogrzewania w budownictwie mieszkaniowym.
Obecnie firma nasza prezentując swą ofertę w pawilonach handlowych w Ozorkowie przy ulicach: Konstytucji 3go Maja 75B i Starzyńskiego 13 B,C realizuje misje spełnienia wszystkich potrzeb z zakresu wyposażenia wykończeniowego w budownictwie mieszkaniowym.Strona wykonana przez: AB-BA